Biz Kimiz

2010 yılında kurulan şirketimiz, bilişim teknolojileri alanında profesyonel hizmet vermektedir. T.C Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan Teknogirişim Sermaye Desteği (TGSD) alarak kurulan şirketimiz Siren Bilişim, web uygulamaları başta olmak üzere, e-Devlet Çözümleri, Mobil Uygulamalar, Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Kurumsal Özel Uygulama ve Yazılım Sistemleri alanlarında faaliyet göstermektedir

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden uzman kadromuz, müşterilerine daima yenilikçi çözümler sunmak için, çalışmalarını yüksek motivasyonla hız kesmeden devam ettirmektedir. Bu doğrultuda şirketimiz, uzman kadrosunu geliştirmek amacıyla alınacak olan eğitimlerde oldukça titiz davranmaktadır.

Güvenilirlik, kalite ve müşteri memnuniyeti şirketimizin birincil ilkesidir.

Misyon

 • İnsan odaklı, yeni fikirlere açık, takım çalışmasını teşvik eden bir yönetim tarzını benimsemek.
 • Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, ihtiyaçlarını profesyonel şekilde ve en kısa sürede karşılamaya devam etmek.
 • Müşteri hizmetlerini doğru diyaloglar kurarak; kaliteli hizmet, yüksek performans, iş alanında verimlilik ve de güvenilirlik ilkelerini göz önünde bulundurarak devam ettirmek.

Vizyon

 • Türkiye'nin bilişim teknolojileri alanında örnek gösterilen lider firması olmak,
 • Uç teknolojileri (Cutting-Edge) geliştirmek ve pazara sunmak,
 • Yetenekli bilimsel uzmanlara en iyi çalışma ortamını sağlayarak, sektör içerisinde tercih edilen en iyi Ar-Ge üssü olmak,
 • Sektördeki en kaliteli ürünleri kesintisiz hizmet ile müşterilerimize sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak.

Kalite Politakımız

Yazılım ve geliştirme faaliyetlerinin sunumunda ve bakım hizmetlerinin verilmesinde; yürürlükteki kanun mevzuat ve yönetmeliklere uyarak; sektörde aranan firma olmak koşulsuz müşteri memnuniyeti için "Kalite Yönetim Sistemini" eksiksiz uygulamak sürekli iyileştirme prensibine göre çalışmak katılımcı bir yönetim oluşturmak personelin eğitimlerinin eksiksiz verilmesini sağlamaktır.

Çözüm Ortaklarımız

Kurulan her stratejik ortaklık, üretilecek çözümler için yeni fırsatlar ve yaratıcı platformlar sunar. Bu dinamiklerin bilincinde olan firmamız, kalite yaklaşımı açısından ulusal ve uluslararası alanda kabul gören, güvenilir ve yenilikçi çözüm ortakları ile uyumlu hareket ederek profesyonel tecrübesini güçlendirir ve hedeflenen sinerjiyi yaratarak sürekli kendini geliştirerek yeniler.

İnsan Kaynakları

Firmamız, tüm proejelerin ekip çalışmasına bağlı olduğunun farkında olup her ekip üyemizi organizasyonumuza en doğru şekilde adapte ederek insan kaynakları politikasında her zaman daha iyiye ulaşmayı temel alır. Eğer sizde bir şeyi doğru yapmak istiyorsanız, en iyi doğru türden bir organizasyonun içinde yer almayı umut edin. Sürdürmekte olduğumuz genel politikalarımız,

 • Sürekli şekilde teknolojik gelişmeleri takip ederek öğrenen bir şirket olmak
 • Ekibimizin tamamına kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini oturtmak
 • Ekip çalışanlarımızın kendilerini geliştirmeleri için etkin eğitim imkânları sağlamak
 • Ekip çalışanlarımızın belirlenen hedefler doğrultusunda şirketimizin gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamak

İnsan Kaynakları ve İlke Politikaları

Firma olarak benimsemiş olduğumuz insan kaynakları politikamızla sahip olduğumuz potansiyeli etkili ve verimli bir biçimde kullanabileceğimize inanıyoruz. Ekibimize katacağımız nitelikli ekip çalışanlarımız sayesinde sistemle rekabet edebilmeyi amaçlıyoruz.

Benimsemiş olduğumuz temel prensiplerimiz doğrultusunda insan kaynakları yönetim ve ilke politikamız aşağıda yer almaktadır.

Personel Seçimi

Personellerimizi aileden bir olarak görüyor, yeni personel seçimlerinde çalışan odaklı hızlı ve güvenilir bir sistem benimsiyoruz.

Eğitim ve Geliştirme

Çalışanlarımızın belirlenmiş görev tanımları içerisinde yetkilerinin değerlendirilmesi ve geliştirilmesine büyük önem veriyoruz. Ekip çalışanlarımızın insan kaynakları tarafından belirlenen kişisel gelişim ihtiyaçlarını göz önüne alarak her bir çalışanımızın, kendisine uygun olan eğitimi almasını sağlıyoruz.

Kariyer Yönetimi

Firmamızda bilişim uygulama süreçleri uzmanlık grupları ve onlara destek olan gruplardan meydana gelen bir çalışma sistemi bulunmaktadır. Bu nedenle çalışanlarımız bulundukları alan içerisinde farklı fonksiyonlarda çalışma olanağı bulur ve yönetici adayı olarak yetiştirilirler. Çalışanlarımız uygun projeler olduğu zaman insan kaynakları tarafından değerlendirilirler.

Performans Yönetimi

Çalışanlarımızın performansları, çalıştıkları projelerin belirlenen hedeflerine, şirket içi geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerine, iş sonuçlarına, yetkinlik ve verimliliklerine göre ilgili yöneticilerimiz tarafından değerlendirilmektedir.

Ticari Bilgilerimiz

 • Ticari Ünvan: Siren Bilişim Yazılım Tekn. Eğt. ve Dan. Hiz. San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
 • Kuruluş: 2010
 • Adres: Ostim Osb Mah. 100. Yıl Bulvarı, No: 55/E/29, Ostim Teknopark ANKARA
 • Ticaret Sicil No: 278812
 • Vergi Dairesi ve No: Ostim V.D. – 771 031 7953
 • Banka Hesap Bilgilerimiz : T.C. Ziraat Bankası Oran Şubesi (Ankara)
 • İban: TR71 0001 0019 7465 9473 4250 01

Sertfikalar

Siren Bilişim olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız, bu kaliteli hizmetimizi aldığımız sertifikalar ile belgelendiriyoruz. Sahip olduğumuz sertifikalar aşağıda listelenmiştir.

Siren Performans Yönetim Değerlendirme Sistemi